20 років Міжнародного гуманітарного університету

3 ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МІЖНАРОДНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ !
Історія одного із найпрестижніших вишів країни розпочалася у 2002 році. Тоді мало хто вірив в його успіх. Перший набір склав усього 7 студентів. Проте засновник та фундатор, академік Міжнародного гуманітарного університету Сергій Васильович Ківалов вірив, що разом з командою створить потужний заклад вищої освіти. Попереду були роки кропіткої праці та сміливих рішень.
Університет випереджав час. Один за одним відкривалися нові факультети та кафедри, ліцензувалися нові затребувані спеціальності.
У 2010 році МГУ отримав четвертий найвищий рівень акредитації. Географія вишу розширювала кордони,
його студентами ставали представники з майже 50
країн світу. Університет став лауреатом премії «Народне визнання» у номінації «Лідер у сфері міжнародної діяльності».
Сьогодні Міжнародний гуманітарний університет – це класичний заклад вищої освіти, у структурі якого функціонують 8 факультетів, Фаховий коледж та підрозділ у місті Чернівці. Кожна нова вступна кампанія б’є рекорди. Наразі у виші навчаються понад 7 тисяч студентів та працюють більш ніж півтори тисячі викладачів та співробітників. Професорсько-викладацький склад – це команда високопрофесійних та натхненних людей – докторів і кандидатів наук, професорів і доцентів.
Світове визнання та лідерство, перші позиції в освітніх рейтингах, співпраця з провідними закладами вищої освіти Європи, рекордні набори студентів – за 20 років Міжнародний гуманітарний університет досяг свого розквіту та невпинно рухається вперед, а колектив націлений на нові перемоги та звершення!