Ласкаво просимо в Україну

Сьогодні до нашого центу прибули студенти з Туреччини, які вступають на Підготовче відділення для іноземних громадян, і ми не можемо не поділитись нашою радістю з вами. Ми віримо, що це початок чогось надзвичайного і запевняємо, що у нас ви знайдете навчання на високому рівні, дружню атмосферу та незабутні спогади.

Підготовчий відділ для іноземних громадян, який базується на Центрі міжнародної освіти Міжнародного гуманітарного університету, спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу до вищих навчальних закладів України. Відділ дотримується кількох важливих принципів, які забезпечують якісну підготовку студентів та їх адаптацію до умов українських вузів.

Один з принципів полягає в тому, що студенти мають можливість вивчати українську або англійську мову та інші навчальні предмети на неосновній мові викладання, згідно з рекомендованими навчальними планами і програмами. Це дозволяє студентам засвоювати матеріал на рідній мові, що полегшує їхнє навчання та розуміння предметів.

Дякуємо, що вибираєте Міжнародний гуманітарний університет!