Університетська зустріч з професором Юліусом Пташекасом і прибалтійськими гостями: співпраця та відкриті лекції у Міжнародному Гуманітарному Університеті

Дорогі Друзі та шановні Колеги! Сьогодні наш університет із робочим візитом відвідали наші шановні гості із Прибалтики.
Для нас і нашого університету це велика честь, особливо в наш непростий, воєнний час.
Ми вдячні Професору Юліюс Пташекас,
та його колегам: Домінікас Шідлаускас, Жлабіте Скірманте, за цу зустріч з Ректором Міжнародного Гуманітарного Університету, професором Костянтином Вікторовичем Громовенком, директором центру міжнародної освіти доцентом Альборзом Пахлеванзаде, завідувачем кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів, професором Олегом Олександровичем Тарабріним, та іншими спеціалістами Университета.

Скірманте і Домінікас, це колеги професора теж спеціалісти по гемостазу.
Професор Юліюс Пташекас працює в Різському університеті імені Страдіня, є професором гемостазіології. А у Вільнюському університеті від член комісії професури.

Також на зустрічі були присутні
Представники БіоМедІнвест :
Пересунько Павло та Ламазян Едгар, які й організували приїзд професора до Одеси.

Метью приїзду наших гостей було познайомитись особисто з університетом, його керівництвом, поспілкуватися зі співробітниками. І звичайно ж, продовжити дружні та професійні відносини, які вже з давніх-давен є між професором Юліусом Пташекасом і професором Олегом Тарабріним. професор Пташекас вже неодноразово виступав на міжнародній медичній освітній платформі MedVoice та на наших міжнародних Школах та Симпозіумах з Гемостазу.
Вже зовсім скоро, 6-7 березня 2023 року, ми будемо проводити чергову міжнародну конференцію з проблем тромбозів та гемостазу у конференц-залі нашого університету, і ми запросили і професора Пташекаса взяти у ній участь.

Ця робоча зустріч не закінчена сьогодні, оскільки вже завтра професор Юліус Пташекас виступить із відкритою лекцією у Конференц-залі нашого університету о 12 годині. Вхід вільний. Завтра ж буде підписано Меморандум про співпрацю між Ризьким та Вільнюським університетами та Міжнародним Гуманітарним Університетом.