Міжнародний гуманітарний університет розширює горизонти міжнародної співпраці

У листопаді 2023 року відбувся візит представників Міжнародного гуманітарного університету до країни Іспанія у зв’язку з налагодженням тісної співпраці з провідними європейськими закладами освіти а саме з:
1. Університетом Барселони ( ісп. Universidad Autónoma de Barcelona). – одним з найпрестижніших університетів Каталонії, Членом Асоціації університетів Європи (EUA), Венеційського міжнародного університету (VIU), Конференції ректорів іспанських університетів, Мережі Інститутів ім.Хуана Луїса Вівес.
За дорученням президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Ківалова С. B., обговорили питання університетської співпраці в галузі науки, освіти та технологій, що передбачає обмін досвідом і науковими розробками, участь у конференціях та семінарах, обмін навчальними та науковими матеріалами, спільну розробку та впровадження інноваційних проєктів, а також організацію стажування для науковців Міжнародного гуманітарного університету в Автономному університеті Барселони.
2. Університетом Валенсії (ісп. Universidad de Valencia).- вищим навчальним закладом у місті Валенсія (Іспанія). Цей університет заснований у 1499 році. Один з небагатьох європейських вишів, які мають свою Конституцію. За свою більш ніж пʼятивікову історію університет підготував сотні тисяч Фахівців з різних напрямів класичної університетської освіти. Університет Валенсії протягом багатьох років дуже охоче приймає у себе іноземних студентів. Угоди про студентський обмін підписані з більш ніж 300 університетами по всьому світу, включаючи Україну. В університеті навчається близько 60000 студентів. Делегацію МГУ зустрів Віце-ректор з міжнародних звʼязків Карлес Паділла Кармона.
Сподіваємось, що студенти та співробітники Міжнародного гуманітарного університету з робочими візитами в самий найближчий час відвідають університети-партнери міста Валенсії та Барселони, а іспанські колеги з радістю завітають до чудової Одеси!